Aké máte otvaracie hodiny?
Otvorené máme každý pracovný deň od 8:30 do 16:00.

Za aký čas od objednávky mi príde fotokniha, fotokalendár?
Vašu fotoknihu, fotokalendár Vám štandardne pošleme do 5-7 pracovných dní od Vašej objednávky. Doprava bude následne trvať 1-2 pracovné dni. Ak Vám objednávka súri odporúčame objednať dopravu kuriérom. Kuriér doručí zvyčajne zásielku do 24 hodín. Fotoknihy, ktoré majú byť doručené do Vianoc je potrebné objednať najneskôr 14. 12. 2020.  Kalendáre, ktoré majú byť doručené do Vianoc je potrebné objednať najneskôr 17. 12. 2020.  Objednávky zrealizované po týchto termínoch až do 3. 1. 2021 budú expedované 8. 1. 2021.

Ako najľahšie vytvorím fotoknihu?
Odporúčame vybrať Fotoknihu Štvorec, strany v nej vyzerajú vždy dobre – bez ohľadu na to či je fotka na výšku, na šírku, alebo štvorcový výrez. Očíslujte vo vašom počítači fotografie ktoré chcete v nej mať napríklad od 1 do 300 (ak máte 300 fotografií). Fotky budú v knihe zoradené podľa toho ako boli očíslované. Následne si len skontrolujete či je výsledok podľa Vašich predstáv. Na každej strane bude 1 fotografia. V prípade záujmu môžete vybraným fotografiám modifikovať rozloženie na výšku alebo na šírku strany.

Mám možnosť umiestniť viac fotografií na jednu stranu?
Áno, máte možnosť na jednej strane fotoknihy umiestniť viac fotiek na jednu stranu (nie pri Easy Fotokniha Štvorec). My odporúčame mať na strane len jednu fotku - veľké fotky vyzerajú najkrajšie a cena našich fotokníh rastie s počtom strán mierne.

Koľko strán maximálne môže obsahovať moja fotokniha?
Vaša fotokniha môže obsahovať až 300 strán (prípadne po dohode aj viac). Strany môžete pridávať tlačítkom "+ " vo fotoeditore. Vo vrchnej časti fotoeditora vždy vidíte cenu fotoknihy pre aktuálny počet strán.

Na aký papier sa vytlačí fotokniha?
Všetky fotoknihy tlačíme na lesklý biely papier s plošnou hmotnosťou 200 g/m2.

Môžem umiestňovať fotografie na stranu na šikmo alebo prekrývať ich?
Nie, náš online fotoeditor je navrhnutý tak aby práca s ním bola čo najjednoduchšia a preto má len základné funkcie. Ak chcete použiť na vaše fotky filtre, alebo vyrábať náročnejšie koláže z fotiek, môžete tak urobiť ešte pred nahratím fotiek do nášho fotoeditora. Použite na to Vami preferovanú aplikáciu.