Za aký čas od objednávky mi príde fotokniha, fotokalendár?

Vašu fotoknihu, fotokalendár Vám štandardne pošleme do 5 pracovných dní od Vašej objednávky. Doprava bude následne trvať 1-2 pracovné dni. Ak Vám objednávka súri odporúčame objednať dopravu kuriérom. Kuriér doručí zvyčajne zásielku do 24 hodín. Objednávky v období od 17. 12. 2019 do 6. 1. 2020 budú expedované 13. 1. 2020

Ako najľahšie vytvorím fotoknihu?
Odporúčame vybrať štvorcovú fotoknihu, strany v nej vyzerajú vždy dobre – bez ohľadu na to či je fotka na výšku, na šírku, alebo štvorcový výrez. Najľahšie fotoknihu vytvoríte v automatickom režime. Očíslujte vo vašom počítači fotografie ktoré chcete v nej mať napríklad od 1 do 36 (ak máte 36 fotografií). Fotky budú v knihe zoradené podľa toho ako boli očíslované. Následne si len skontrolujete či je výsledok podľa Vašich predstáv. Na každej strane bude 1 fotografia tak, že z nej nebude orezané. V prípade záujmu môžete vybrané fotografie zväčšiť do štvorcového výrezu aby zaplnili stranu rovnomerne.

Mám možnosť v automatickom režime vytvorenia knihy umiestniť viac fotografií na jednu stranu?
Áno, aj v automatickom režime máte možnosť na jednej strane fotoknihy umiestniť viac fotiek na jednu stranu. My odporúčame mať na strane len jednu fotku - veľké fotky vyzerajú najkrajšie a cena našich fotokníh rastie s počtom strán len mierne.

Koľko strán maximálne môže obsahovať moja fotokniha?
Vaša fotokniha môže obsahovať až 300 strán (prípadne po dohode aj viac). Strany môžete pridávať tlačítkom "+ " vo fotoeditore. Vo vrchnej časti fotoeditora vždy vidíte cenu fotoknihy pre aktuálny počet strán.

Môžem umiestňovať fotografie na stranu na šikmo alebo prekrývať ich?
Nie, náš online fotoeditor je navrhnutý tak aby práca s ním bola čo najjednoduchšia a preto má len základné funkcie. Ak chcete použiť na vaše fotky filtre, alebo vyrábať náročnejšie koláže z fotiek, môžete tak urobiť ešte pred nahratím fotiek do nášho fotoeditora. Použite na to Vami preferovanú aplikáciu.