Easy Fotokniha A5

32 - 300 fotiek

Fotoknihy, ktoré majú byť doručené do Vianoc je potrebné objednať najneskôr 14. 12. 2020. Objednávky zrealizované po týchto termínoch až do 3. 1. 2021 budú expedované 8. 1. 2021.

Popis produktu

32 fotiek | 16 strán
Každá ďalšia strana + 0,10 EUR

Fotoknihu vytvorte v počítači (nepoužívajte mobilný telefón a tablet). Do vášho počítača nie je potrebné inštalovať žiadny program. Odporúčame pracovať v prehliadači Google Chrome.

Darujte Vaše spomienky ľuďom, na ktorých vám záleží. Jednoduchá Easy A5 fotokniha s dvoma fotkami na strane na štýl klasických fotoalbumov. Easy fotoknihu Vám náš program celú vyskladá automaticky. Vy už len prelistujete a skontrolujete hotovú knihu. Stranám s fotografiami na výšku zmeníte rozloženie. Pri tlači všetkých fotokníh používame prémiové materiály získané zo zdrojov šetrných k prírode. 


Naše fotoknihy sú vyrobené modernou digitálnou technológiou kombinujúcou šitie a lepenie vďaka čomu sa ľahko otvárajú, listujú a nikdy sa Vám nerozpadnú. Easy Fotokniha A5 je v tvrdej väzbe a rozsahu 32 až 300 fotografií. Môžete sa ňou jednoducho a cenovo dostupným spôsobom podeliť o najkrajšie okamihy v živote. V našom editore môžete fotografie zväčšovať, zmenšovať, posúvať a otáčať. 

Odporúčané produkty